Obsługiwane branże

Wiedza branżowa

Bez względu na branżę, Dev Systems pomogło wielu firmom takim jak Twoja w zakresie rozwiązań IT.

Usługi zarządzania infrastrukturą IT dla twojej branży.

Dev Systems posiada ponad 8 lat doświadczenia w obsłudze potrzeb informatycznych firm z różnych branż. Nasze doświadczenie pozwala nam zrozumieć specyfikę twojej branży i opracować strategię informatyczną dopasowaną do twoich potrzeb.

W Dev Systems ciężko pracujemy, aby zgromadzić specyficzne dla branży doświadczenie potrzebne do prawidłowego zrozumienia Twojej organizacji oraz rynku, na którym działasz.

Przemysł Produkcyjny

Outsourcing IT dla przemysłu produkcyjnego to zapewnienie kompleksowej obsługi informatycznej, obejmującej wsparcie infrastrukturalne, rozwój oprogramowania i bezpieczeństwo cybernetyczne.

Transport & Magazyny

Dla branży transportowej i magazynowej oferujemy usługi wsparcia IT obejmujące monitorowanie sieci, zarządzanie infrastrukturą, wsparcie techniczne oraz rozwój dedykowanych rozwiązań.

Branża Medyczna

Usługi wsparcia IT dla branży medycznej obejmują szeroki zakres działalności, w tym zarządzanie systemami informatycznymi w placówkach medycznych, utrzymanie infrastruktury IT, w tym sieci komputerowych i baz danych medycznych.

Finanse & Ubezpieczenia

Nasze usługi obejmują zarządzanie infrastrukturą IT, utrzymanie systemów transakcyjnych, zabezpieczenia cybernetyczne oraz rozwój i wdrażanie innowacyjnych aplikacji i narzędzi.

Usługi Doradzcze & Konsultingowe

Nasze rozwiązania IT są dostosowane do wymagań i specyfiki branży doradczej, co pozwala firmom szybko i sprawnie reagować na zmiany oraz osiągać sukcesy biznesowe.

Non Profit

Dev Systems oferuje skrojoną na miarę infrastrukturę IT dla organizacji non-profit, zapewniając niezawodność, bezpieczeństwo danych oraz efektywne narzędzia do zarządzania, co pozwala tym organizacjom skupić się na swoich misjach społecznych.

Telemedycyna

Usługi IT dla telemedycyny obejmują tworzenie i utrzymanie platformy internetowej do obsługi telekonsultacji oraz dostępu do zdalnych usług medycznych. Portal ten powinien umożliwiać pacjentom rejestrację, planowanie wizyt online, przesyłanie danych medycznych, konsultacje z lekarzami przez wideokonferencje oraz dostęp do historii medycznej.

Fintech

Dla branży fintech, Dev Systems oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne, obejmujące opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych aplikacji finansowych, usługi związane z bezpieczeństwem cybernetycznym, zarządzanie infrastrukturą IT oraz wsparcie techniczne.
Nie widzisz swojej branży?

Ta lista nie jest wyczerpująca. Pozwól nam dowiedzieć się więcej o Twojej firmie i podzielić się naszym doświadczeniem z twoją branżą.

Dlaczego wiedza branżowa w dziedzinie IT jest kluczowa

Zgodność ze standardami

Obowiązki związane ze zgodnością ze standardami i regulacyjną stale się zmieniają. Czy je spełniasz? W dziedzinie ochrony zdrowia, prawa oraz finansów - posiadamy doświadczenie w zakresie zgodności, które pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu i stresu.

Aplikacje branżowe

Wiele branż korzysta z aplikacji specjalistycznych dla danej branży. Nasz zespół posiada doświadczenie w konfigurowaniu, aktualizowaniu oraz rozwiązywaniu problemów z aplikacjami takimi jak Sage, Quickbooks, systemy ERP i wiele innych.

Bezpieczeńśtwo w przemyśle

Ataki cybernetyczne regularnie dotykają małe firmy, a niektóre branże są bardziej narażone niż inne. Nasze usługi cyberbezpieczeństwa zapewniają ochronę Twojego przedsiębiorstwa.

KONTaKT

Współpracuj z Nami i uzyskaj kompleksowe wsparcie IT.

Będziemy szczęśliwi móc odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie masz, i pomóc Ci określić, które z naszych usług najlepiej spełniają Twoje potrzeby.
Twoje korzyści:
Co dalej?
1

Umawiamy rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie.

2
Przeprowadzamy spotkanie w celu zrozumienia potrzeb biznesowych.
3

Przygotowujemy propozycję współpracy.

Umów bezpłatną konsultację