Budowa strony internetowej oraz stałe wsparcie techniczne

Rodzaj działalności:
O Bałtyckiej Fabrycie Okien

Firma z ponad 10 letnim doświadczeniem, której siłą jest połączenie doświadczenia z młodością. Stoją za nią ludzie z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w branży okien PVC oraz ludzie, którzy dopiero stoją u progu kariery zawodowej, pełni ambicji i gotowości do realizacji wyznaczonych celów.

Sprawdź Nas
5/5
200
+

Godziny pracy projektowej

100
+

Rozwiązanych problemów

100
%

Wskaźnik powodzenia wsparcia IT

6
+

Funkcjonalnych ulepszeń w sieci wewnętrznej

Wyzwanie

Bałtycka Fabryka Okien to jeden z naszych najnowszych sukcesów w dziedzinie projektowania stron internetowych i wsparcia IT. Wspólnie z zespołem firmy opracowaliśmy nowoczesną witrynę, odzwierciedlającą nie tylko estetykę, ale również bogatą ofertę i wartości marki.

Nasza rola to nie tylko budowa strony, ale także stałe wsparcie IT dla Bałtyckiej Fabryki Okien. Dbamy o bezpieczeństwo, wydajność i ciągłość działania strony, zapewniając firmie spokój umysłu w zakresie technologii.

Dzięki spersonalizowanemu podejściu do projektu i bieżącemu wsparciu IT, Bałtycka Fabryka Okien zyskała nie tylko nowoczesną witrynę, ale także partnera, który troszczy się o technologiczne aspekty ich biznesu. To dla nas satysfakcja móc być częścią ich sukcesu.

Rezultaty

Technologie użyte dla wsparcia BFO

JavaScript
WordPress
PHP
Google Workspace
Microsoft 365

Jesteś gotowy zredukować koszty związane z IT?

POZOSTAŁE REALIZACJE

Zobacz więcej realizacji

KONTaKT

Współpracuj z Nami i uzyskaj kompleksowe wsparcie IT.

Będziemy szczęśliwi móc odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie masz, i pomóc Ci określić, które z naszych usług najlepiej spełniają Twoje potrzeby.
Twoje korzyści:
Co dalej?
1

Umawiamy rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie.

2
Przeprowadzamy spotkanie w celu zrozumienia potrzeb biznesowych.
3

Przygotowujemy propozycję współpracy.

Umów bezpłatną konsultację